Oferta kursów on-line ( udział przez internet na żywo lub tryb mieszany - częściowo na sali wykładowej)

powrót

Bezpłatne zajęcia pilotażowe (tylko on-line) z Teorii i Zasad Rachunkowości

Semestr I

Termin:24.05.2018.
Liczba godzin:1 godzina zegarowa
Prowadzący:dr Katarzyna Trzpioła
Cena:bezpłatne, - PLN
online

Liczba godzin: 1 godzina zegarowa

Termin zajęć: 24.05.2018r.

Godziny szkolenia  18.30- 19.30  (1godzina zegarowa bez przerw ), tylko przez Internet w czasie rzeczywistym.

Formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do 23.05.2018 do  godz. 12.00   tylko przez stronę internetową CEE . W tym samym dniu zapisanym kursantom wyślemy link do przetestowania możliwości  technicznych komputera, loginy i hasła dostępu oraz  materiały autorskie.

Wykładowca: Katarzyna Trzpioła –  dr nauk ekonomicznych, pracownik Uniwersytetu Warszawskiego Katedry Rachunkowości - dydaktyk z wieloletnią praktyką!

Celem zajęć jest zasygnalizowanie najważniejszych zagadnień do egzaminu "Teoria i zasady rachunkowości".
Pokażemy Państwu na czym będziemy skupiać się w czasie regularnego kursu. Zobaczą też Państwo jak wyglądają zajęcia on-line. W czasie spotkania rozwiązane zostaną przykładowe zagadnienia z tego egzaminu.

 

Centrum Edukacji Ekspert jest liderem na rynku szkoleniowym przygotowującym do 10 egzaminów dla kandydatów na biegłych rewidentów oraz do egzaminu dyplomowego. Działamy na rynku szkoleniowym od ponad 17 lat. Organizujemy kursy na BR również dla największych firm audytorskich  w Polsce.

Jeśli nie podejdziesz do egzaminu, to w następnym roku możesz powtórzyć u nas kurs z 50% rabatem.

* pola wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
i
 *
*
*

Uwaga

  • Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego prosimy oczekiwać na zaproszenie wzięcia udziału w kursie.
  • Rezygnację należy składać w formie pisemnej (faksem lub mailem) nie później niż na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć. Po upływie tego terminu zobowiązani są Państwo do uiszczenia płatności za udział w kursie /szkoleniu w wysokości 100%. Nieobecność na zajęciach nie zwalnia z konieczności dokonania opłaty.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Edukacji Ekspert zgodnie z ustawą z dn. 29.08. 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Wiem, że mam pełne prawo do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o szkoleniach drogą elektroniczną od Centrum Edukacji Ekspert (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. DZ.U. nr 144 poz. 1204 “O oświadczeniu usług drogą elektroniczną”). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.
Kontakt:

Centrum Edukacji Ekspert
ul. Grażyny 15, lok 107
02-548 Warszawa
tel: 22 831-08-30
e-mail: poczta@cee.com.pl

Centrum Edukacji Ekspert