Kurs akredytowany przez Mazowieckiego kuratora Oświaty (udział tylko na sali wykładowej)

powrót

Rachunkowość finansowa - rachunkowość banków. Powtórzenie przed egzaminem

Semestr III

Termin:09.12.2017.
Liczba godzin:3 godziny lekcyjne
Cena:130, - PLN
online

Zapraszamy na zajęcia powtórzeniowe przed egzaminem dla kandydatów na biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości ubezpieczycieli. Wykładowca przypomni zagadnienia w oparciu o nowe zadania. Treść zadań otrzymają Państwo mailem i w trakcie zajęć rozwiążecie je Państwo razem z wykładowcą. Rozwiązania nie będą wysyłane, więc w czasie zajęć trzeba będzie robić notatki.

Zajęcia odbędą się w godzinach:

9.00 - 11.15

* pola wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
i
 *
*
*

Uwaga

  • Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego prosimy oczekiwać na zaproszenie wzięcia udziału w kursie.
  • Rezygnację należy składać w formie pisemnej (faksem lub mailem) nie później niż na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć. Po upływie tego terminu zobowiązani są Państwo do uiszczenia płatności za udział w kursie /szkoleniu w wysokości 100%. Nieobecność na zajęciach nie zwalnia z konieczności dokonania opłaty.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Edukacji Ekspert zgodnie z ustawą z dn. 29.08. 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Wiem, że mam pełne prawo do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o szkoleniach drogą elektroniczną od Centrum Edukacji Ekspert (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. DZ.U. nr 144 poz. 1204 “O oświadczeniu usług drogą elektroniczną”). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.
Kontakt:

Centrum Edukacji Ekspert
ul. Krzywickiego 34, lok. 206A II p.
02-078 Warszawa
tel: 22 831 08 30
e-mail: poczta@cee.com.pl

Centrum Edukacji Ekspert