Rewizja Finansowa
22.11.2019 r. > 66 godz. lekcyjnych
Finanse - kurs na biegłego rewidenta

semestr II

Sprawozdania finansowe i ich analiza cz. 1 Powtórzenie przed egzaminem
22.10.2019 r. > 3 godz. lekcyjne/moduł
> transmisja online
Akademia - Krajowe Standardy Rachunkowości
Nowe stanowisko KSR w sprawie rozrachunków
Kurs dla kandydatów na biegłych rewidentów sem. III
21-22.11.2019 r. > 16 godz. lekcyjnych
Bilansowe i podatkowe zamknięcie roku
26.11.2019 r.
Podatek u źródła w 2019 i 2020 r.
previous arrow
next arrow
Slider

Oferta

Szkolenia i kursy

Jesteśmy liderem na rynku prowadzącym kursy na biegłego rewidenta. Z sukcesem prowadzimy certyfikowane kursy księgowości, kursy na doradcę podatkowego oraz szkolenia podatkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kurs dla kandydatów na biegłych rewidentów

Kurs dla kandydatów na biegłych rewidentów

Jeśli zdajesz egzaminy w PIBR zapisz się na kurs przygotowujący do wszystkich 10 egzaminów na biegłego rewidenta organizowanych przez CEE . Do wyboru są kursy online lub stacjonarne. Kurs na biegłego rewidenta może być dofinansowany przez BUR lub KFS.
szczegóły
Certyfikowane kursy zawodowe

Certyfikowane kursy zawodowe

Jeśli chcesz zdać egzamin na doradcę podatkowego - zapisz się na kurs! Prowadzimy również certyfikowane kursy księgowości: rachunkowość od podstaw, kurs na samodzielnego księgowego, kurs na głównego księgowego, kurs na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.
szczegóły
Szkolenia księgowość i podatki

Szkolenia księgowość, podatki i finanse

Jeśli interesują Cię takie zagadnienia jak: szkolenia dla księgowości, szkolenia podatkowe: szkolenia VAT, podatek u źródła, szkolenia z podatku dochodowego od prawnych, podatek PIT, wycena przedsiębiorstw, dokumentacja cen transferowych - zapisz się na szkolenie online lub na sali.
szczegóły
Szkolenia dla jednostek budżetowych

Szkolenia dla jednostek budżetowych

Realizujemy szkolenia z rachunkowości budżetowej: m.in. sprawozdawczość budżetowa, podatek VAT w księgowości budżetowej, środki trwałe, dochody i wydatki budżetowe, zamknięcie roku a także finanse publiczne.
szczegóły
Szkolenia na zamówienie

Szkolenia na zamówienie

Realizujemy szkolenia na indywidualne zlecenie firm. Zaletą takich szkoleń jest program dostosowany do specyfiki firmy oraz potrzeb i poziomu uczestników, co pozwala się skupić na konkretnych problemach danej organizacji.
szczegóły
Dofinansowanie szkoleń

Dofinansowanie szkoleń

Weź dofinansowanie na szkolenie. Sprawdź dotacje na szkolenie jakie oferuje Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS), Baza Usług Rozwojowych (BUR) i Akademia Menadżera MŚP. Masz ukończone 45 lat - sfinansuj szkolenie przez PUP.
szczegóły

Zobacz

Co nas wyróżnia

doświadczenie

20 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Gwarantujemy naukę na sprawdzonych programach w oparciu o fachową wiedzę wykładowców. Wyszkoliliśmy kilkuset biegłych rewidentów, dziesiątki samodzielnych i głównych księgowych.

kurs na biegłego rewidenta

74 edycje kursu na biegłego rewidenta

Nieprzerwanie od 20 lat szkolimy do egzaminów w PIBR. Zrealizowaliśmy ponad 70 edycji kursu dla biegłego rewidenta. Nasze kursy są dostosowane do wymagań określonych przez PIBR.

Zaufanie czołowych firm audytorskich

Zaufanie czołowych firm audytorskich

Od lat szkolimy pracowników czołowych firm audytorskich oraz wielu dużych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Zapoznaj się z listą naszych klientów.

Kursy online w czasie rzeczywistym

Kursy online w czasie rzeczywistym

Prowadzimy szkolenia w oparciu o najnowocześniejsze technologie umożliwiając naszym kursantom udział w szkoleniach w dowolnym miejscu na świecie.

50000+
godzin zajęć
18000+
wystawionych zaświadczeń
20 lat
doświadczenia

Copyright © 2019 Centrum Edukacji Ekspert CEE. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kursy księgowości, Szkolenia podatkowe

realizacja: estinet.pl