Rewizja finansowa

Rewizja finansowa

Liczba godzin:
66 godz. lekcyjnych zajęć
Rodzaj szkolenia:
  • szkolenie w sali
  • szkolenie online
Cena:
  • szkolenie stacjonarne: 2100 ,- PLN
  • szkolenie online: 2298 ,- PLN
  • informacja o dofinansowaniu szkolenia Ten kurs może być dofinansowany – sprawdź
Termin:
06/03/2020

Celem zajęć

jest przygotowanie uczestników kursu do pisemnego egzaminu dla kandydatów na biegłych rewidentów „Rewizja finansowa oraz etyka” w szczególności wyposażenie uczestników kursu w wiedzę teoretyczną objętą zakresem egzaminu, kształtowanie umiejętności stosowania krajowych standardów rewizji finansowej oraz wydanych przez IAASB IFAC Międzynarodowych Standardów Badania (MSB) i Międzynarodowych Standardów Przeglądu (MSP) w powiązaniu z Międzynarodowymi założeniami koncepcyjnymi usług atestacyjnych oraz stosowania wydanych przez IAASB IFAC Międzynarodowych Standardów Usług Pokrewnych (MSUPo), stosowania zasad etycznych i prawnych podczas czynności rewizji finansowej badania i przeglądów sprawozdań finansowych.

Terminy zajęć:

6-8 marca 2020 r.
3-5 kwietnia 2020 r.
24-26 kwietnia 2020 r.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą:

w piątki w godz. 16:00 – 21:00
w soboty w godz. 09:00 – 15:45
w niedziele w godz. 09:00 – 15:45

Wykładowcy:

zajęcia prowadzą biegli rewidenci – dydaktycy i praktycy. Do omawianych zagadnień przygotowywane są materiały autorskie poparte licznymi zadaniami i pytaniami testowymi wzorowanymi na dotychczas publikowanych zbiorach egzaminacyjnych. Jest to materiał niezwykle cenny, ponieważ odzwierciedla wymagania egzaminacyjne i pozwala odpowiednio przygotować słuchaczy do egzaminu.

Zapewniamy:

wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe, książki, ustawy i rozporządzenia.

W przypadku zmiany przepisów po zrealizowaniu zajęć, ale w trakcie sesji egzaminacyjnej przesyłamy uczestnikom:
– wyciągi ze zmienionych przepisów,
– nowe materiały autorskie dotyczące istotnych zmian.
W przypadku niepowodzenia na egzaminie, każdy uczestnik ma możliwość jednorazowego powtórzenia całego przedmiotu z kolejną grupą z 50% rabatem (patrz zakładka “Rabat“)

Płatności:

Dodatkowa opłata za dostęp do platformy internetowej: 3 zł za każdą godz. lekcyjną zajęć (66 zł za zjazd)

Terminy egzaminów:

  1. termin: 03.10.2019 r.
  2. termin:  28.11.2019 r.
  3. termin: 28.05.2020 r.

Firma Centrum Edukacji Ekspert posiada Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz wpisana jest do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych pod nr 738K. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu wg wzoru z załącznika Nr 5 do Rozporządzenia.

Program kursu: REWIZJA FINANSOWA I ETYKA

1. Wymogi prawne dotyczące badania sprawozdań finansowych oraz biegłych rewidentów i firm audytorskich
2. Czynności rewizji finansowej badania i przeglądów sprawozdań finansowych (usługi atestacyjne) oraz zasady i sposoby ich wykonywania  według krajowych i międzynarodowych standardów rewizji finansowej
3. Zasady i sposoby wykonywania  innych usług atestacyjnych (w tym poświadczających) oraz usług pokrewnych
4. Etyka oraz wartości i postawa zawodowa

Szczegółowy program:

Opinie uczestników

Centrum Edukacji Ekspert - opinia
Renata K.

Szanowni Państwo, Ponieważ zaliczyłam już wszystkie egzaminy chciałabym z tej okazji serdecznie podziękować CAŁEMU ZESPOŁOWI dzięki któremu było możliwe osiągniecie tego co na początku wydawało się niemożliwe. Dziękuję za to że dopingowaliście nas do pracy, za zakulisowe informacje o tym jak wyglądają egzaminy i jak trzeba się do nich przygotować. Dziękuję Paniom które dbały o nasze materiały, nigdy nie zdarzyło się ze na egzaminie zabrakło jakiejś ustawy. Dziękuję Paniom za serwis kawowy, kanapki i pyszne ciasteczka. Mam nadzieję że będę jeszcze miała przyjemność szkolić się u Państwa, a moja koleżanka której poleciłam Państwa szkolenia zaczyna u Państwa w przyszłym roku. Pozdrawiam

Centrum Edukacji Ekspert - opinia
Andrzej G.

Chciałem podziękować i powiadomić, że zdałem 10-ty egzamin na biegłego rewidenta uzyskując prawie maksymalną liczbę punktów. Był to już 5 egzamin, który zdałem w pierwszym możliwym terminie przy Waszym wsparciu. Pracuję jako Z-ca Głównego Księgowego w dużej firmie i dzięki tym egzaminom albo uda mi się awansować albo da mi to podstawę do znalezienia innej jeszcze lepszej pracy. Aplikację zacząłem w marcu. Za pomoc i wysoką jakość kursu bardzo dziękuję. Tych, którzy pytają mnie o najlepszy kurs przygotowujący, bez wahania wskazuję WAS.

Centrum Edukacji Ekspert - opinia
Wiktoria B.

Wróciłam  z urlopu i  dowiedziałam się o pozytywnym  wyniku ostatniego egzaminu. Pragnę złożyć ogromne podziękowania za długie 3 wspólne lata drogi z przeszkodami, za OGROMNE  dobre serce, za  pomoc, którą otrzymałam w trudne dla mnie czasy. Bardzo – bardzo jeszcze raz za wszystko dziękuję!

Centrum Edukacji Ekspert - opinia
Joanna B.

Dzień dobry, zdałam ostatni egzamin z całkiem niezłym wynikiem (85,3%).
Dziękuję za przygotowania i pozdrawiam wszystkich pracowników Centrum Edukacji Ekspert. Do zobaczenia.

Centrum Edukacji Ekspert - opinia
Jarosław Janusz P. Biuro Auditingu

Chciałbym Państwu złożyć serdeczne podziękowania za wspaniale prowadzone zajęcia przygotowujące do egzaminu na biegłego rewidenta. Dzięki kursowi zorganizowanemu przez Państwa mogłem bez większego trudu przygotować się i zaliczyć ostatnie dwa egzaminy. Profesjonalizm wykładowców, dobra organizacja zajęć i ciepły stosunek do uczestniczących w zajęciach zasługuje na słowa uznania.
Pozdrawiam gorąco.

50000+
godzin zajęć
18000+
wystawionych zaświadczeń
20 lat
doświadczenia

Copyright © 2019 Centrum Edukacji Ekspert CEE. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kursy księgowości, Szkolenia podatkowe

realizacja: estinet.pl