Opinie kursantów

Podziękowania serdeczne za wybór panów doktorów, którzy nas dobrze przygotowali do egzaminu RKiRZ. Ja mimo wyjątkowego przed tym egzaminem braku czasu na naukę zdałam co świadczy dobrze o prowadzących zajęcia.

Regina H.

Chciałbym Państwu złożyć serdeczne podziękowania za wspaniale prowadzone zajęcia przygotowujące do egzaminu na biegłego rewidenta. Dzięki kursowi zorganizowanemu przez Państwa mogłem bez większego trudu przygotować się i zaliczyć ostatnie dwa egzaminy. Profesjonalizm wykładowców, dobra organizacja zajęć i ciepły stosunek do uczestniczących w zajęciach zasługuje na słowa uznania.
Pozdrawiam gorąco.

Jarosław Janusz P. Biuro Auditingu

Szanowni Państwo, Ponieważ zaliczyłam już wszystkie egzaminy chciałabym z tej okazji serdecznie podziękować CAŁEMU ZESPOŁOWI dzięki któremu było możliwe osiągniecie tego co na początku wydawało się niemożliwe. Dziękuję za to że dopingowaliście nas do pracy, za zakulisowe informacje o tym jak wyglądają egzaminy i jak trzeba się do nich przygotować. Dziękuję Paniom które dbały o nasze materiały, nigdy nie zdarzyło się ze na egzaminie zabrakło jakiejś ustawy. Dziękuję Paniom za serwis kawowy, kanapki i pyszne ciasteczka. Mam nadzieję że będę jeszcze miała przyjemność szkolić się u Państwa, a moja koleżanka której poleciłam Państwa szkolenia zaczyna u Państwa w przyszłym roku. Pozdrawiam

Renata K.

Bardzo serdecznie chciałam podziękować Państwu oraz Pani Agnieszce Tłaczała za wspaniałe zajęcia z rachunkowości finansowej. Po raz pierwszy od wielu lat ogarnęłam temat i wyszłam z zajęć z ugruntowaną wiedzą na tyle, że nawet obudzona w środku nocy wiem o co chodzi i jak to zrobić. Jeszcze raz niezmiernie dziękuję.

Dorota Z.

Chciałem podziękować i powiadomić, że zdałem 10-ty egzamin na biegłego rewidenta uzyskując prawie maksymalną liczbę punktów. Był to już 5 egzamin, który zdałem w pierwszym możliwym terminie przy Waszym wsparciu. Pracuję jako Z-ca Głównego Księgowego w dużej firmie i dzięki tym egzaminom albo uda mi się awansować albo da mi to podstawę do znalezienia innej jeszcze lepszej pracy. Aplikację zacząłem w marcu. Za pomoc i wysoką jakość kursu bardzo dziękuję. Tych, którzy pytają mnie o najlepszy kurs przygotowujący, bez wahania wskazuję WAS.

Andrzej G.

Wróciłam  z urlopu i  dowiedziałam się o pozytywnym  wyniku ostatniego egzaminu. Pragnę złożyć ogromne podziękowania za długie 3 wspólne lata drogi z przeszkodami, za OGROMNE  dobre serce, za  pomoc, którą otrzymałam w trudne dla mnie czasy. Bardzo – bardzo jeszcze raz za wszystko dziękuję!

Wiktoria B.

Znowu mi bardzo miło podzielić się z Państwem dobrą wiadomością  – zaliczyłam Podatki II. To także Państwa sukces, dziękuję za dobre materiały / szkolenie.

Renata

Pragnę podzielić się z Panią moim szczęściem. Jestem po egzaminie dyplomowym (…) Zdałam !  Zagadnienia takie jak moje i jak wszystkich osób, które zdawały przede mną przerabialiśmy na szkoleniu. Więc teraz gdy jestem już po wszystkim mogę spokojnie powiedzieć, że byłam dobrze przygotowana za co bardzo dziękuję. Cieszę się, że trafiłam pod Państwa skrzydła i cały ten cykl szkoleń i egzaminów zaliczyłam. W moim przypadku to nie byłoby możliwe bez EKSPERTA . Jeszcze raz dziękuję.

Czesława K.

Szczęśliwie zdałem finanse na czwórkę, podatki na piątkę a prawo też na czwórkę, a to oznacza że organizowane przez Państwa kursy super przygotowuję do egzaminów

Paweł W.

Jako uczestnik organizowanego przez Państwa kursu dla kandydatów dla biegłych rewidentów, pragnę z satysfakcją poinformować, iż udało mi zdać ostatni z 10 egzaminów. Dziękuję za wysoki poziom kursu.

Krzysztof P.

Z radością informuję, że semestr III już za mną :). Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniu do egzaminów i nie tylko, bo przecież prawdziwe egzaminy dopiero przed nami… To, co Pani i cała załoga robicie jest naprawdę wielkie i proszę o tym nie zapominać. Jeszcze raz ślicznie dziękuję i z niecierpliwością oczekuję kolejnych zajęć.

Katarzyna S.

Chciałam gorąco podziękować Pani i całemu Centrum za to że jesteście!, udało mi się zaliczyć finanse 🙂 Tym samym chciałabym się zapytać o aktualne kursy przygotowawcze do IV semestru.

Joanna H.

Dziękuję bardzo za opiekę podczas zdawania egzaminu w KIBR .Udało mi się go zdać, dzięki Państwa podpowiedziom jak i czego się uczyć. Na pewno jeszcze skorzystam z kursów organizowanych przez Państwa.

Izabela L.

Proszę o przekazanie podziękowania Wykładowcy za cierpliwość w odpowiadaniu na zapytania przed egzaminem.
Zajęcia były przeprowadzone naprawdę świetnie! Bardzo dobre materiały połączone z rzeczowym, konkretnym wykładem stanowiły doskonały środek przekazu dla materii podatkowej (zwłaszcza VAT).

Maciek K.

Mam dobrą wiadomość, zdałam egzamin – sprawozdania finansowe i ich analiza – są wyniki już na stronie kibru, można się logować i sprawdzać. Dziękuję bardzo za dotychczasowe wsparcie i pomoc w przygotowaniach do tego egzaminu.

Elżbieta K. z Białegostoku

Zdałam egzamin dyplomowy. Przebiegał w bardzo miłej atmosferze.  Cała komisja tryskała świetnym humorem – wszyscy zdali!!!! Ja zatem też.
(Niektórzy dostali od pani profesor pracę domową!!!). Bardzo się cieszę. Proszę mi uwierzyć, że to ogromna ulga.
Trzeba też przyznać, że uczyłam się bardzo dużo. Pełne dwa tygodnie przed egzaminem (urlop w pracy) i wcześniejsze dwa po 4-5 godzin.
Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję. Tworzycie Państwo wspaniały zespół, który pomaga spełniać zawodowe marzenia wielu ludzi.

Katarzyna.K.

CEE polecam wszystkim znajomym, którzy robią albo zamierzają robić biegłego. Jesteście jakością samą w sobie.

Kasia D.

Szanowni Państwo, miło mi oznajmić, że zdałem egzamin dyplomowy na biegłego rewidenta.
Jednocześnie chciałbym bardzo serdecznie podziękować Firmie Centrum Edukacji Ekspert, za wszystkie sugestie,
które były bardzo pomocne w przygotowywaniu się do egzaminu. Pozdrawiam serdecznie.

Kamil J.

Dzień dobry, zdałam ostatni egzamin z całkiem niezłym wynikiem (85,3%).
Dziękuję za przygotowania i pozdrawiam wszystkich pracowników Centrum Edukacji Ekspert. Do zobaczenia.

Joanna B.

Dzień dobry, Zdałem egzamin z rachunkowości finansowej, choć uważam, że nie zdążyłem przerobić i powtórzyć całego materiału na egzamin z materiałów które od Was dostałem. Nasze egzaminy w KIBR to zawsze loteria ale w tym przypadku szczęście i dopisało.
Jeszce raz podkreślę, że mam ogromną przyjemność uczestniczyć w kursach organizowanych przez Panią i Pani zespól i jestem bardzo zadowolony z przyrostu mojej wiedzy. Pozdrawiam i do usłyszenia lub zobaczenia.

Janusz B. z Łodzi

Gdy okazało się trzy semestry już za mną, to okazało się, że cała reszta to pestka i teraz nawet mimo braku czasu na samodzielną naukę przed egzaminem ze sprawozdań , przygotowanie z kursu było na tyle wystarczające że udało mi się zdać w I podejściu .
W związku z powyższym pragnę Państwu bardzo podziękować za zorganizowanie tak dobrego kursu przygotowawczego.
Bez Państwa nie bardzo wyobrażam sobie przygotowanie do tych w sumie bardzo trudnych egzaminów.
Wszystkim potencjalnym chętnym kandydatom polecam Państwa firmę.
Na pewno będę jeszcze w kontakcie, zwłaszcza że dopiero zaczęłam aplikacje a chyba na koniec tego szczęścia
jeszcze jakiś ostatni egzamin trzeba będzie w KIBR  zdać do którego na pewno Centrum Edukacji Ekspert mnie przygotuje.
Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo bardzo dziękuje za pomoc w rozwoju.

H.R.

Zawsze polecam znajomym księgowym firmę CEE, również nieznajomym szczególnie na egzaminach jak rozmawiam z osobami, które w trudach same się przygotowują też podaję namiary do CEE ! Pozdrawiam serdecznie

Regina H.

Dzień dobry
Właśnie się dowiedziałam, że zdałam egzamin z Finansów. Moja radość jest ogromna.
Nie byłoby jej gdyby nie Państwo. Za to z całego serca dziękuję.
Z poważaniem

Szczęśliwa Agata H.

Witam
Dziękuję za przygotowanie i wsparcie jakie dawaliście mi Państwo w całym procesie rekrutacji.
Odkąd tylko zaczęłam uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez CE EKSPERT wiedziałam, że drugiej takiej kompetentnej i zaangażowanej w sprawy uczestników firmy nie znajdę. Z przyjemnością polecałam i będę polecać Państwa usługi. Z przyjemnością będę również uczestniczyć w szkoleniach obligatoryjnych dla BR prowadzonych przez Eksperta.
Pozdrawiam serdecznie

Renata G.

Szanowni Państwo,
Jestem szczęściarzem, któremu udało się w końcu zdać egzamin z rachunkowości finansowej. Poczułam dużą ulgę i natychmiastowy “power” do dalszych zmagań. Zaraz też pragnę zgłosić się na dalsze zajęcia IV semestru.
Dziękuję bardzo za Państwa wsparcie i zawsze pełną gotowość do pomocy.
Pozdrawiam serdecznie

Grażyna A.

Chciałam podziękować za Państwa serdeczność i zaangażowanie, jakie odczułam podczas kursu, dodam, że nie jest to tylko moja opinia. Pozdrawiam

Iwona G.

Witam, dziękuję za pomoc w przygotowaniu do egzaminów semestru pierwszego. Chciałabym wziąć udział w organizowanym przez Państwa kursie Przygotowanie do egzaminu na biegłego rewidenta sem II. Pozdrawiam.

Agnieszka F.

Dzień Dobry !
Bardzo proszę o przekazanie pani Dyrektor informacji, że wszyscy jej uczniowie z Mielca zdali wszystkie egzaminy . Teraz udajemy się na zasłużone wakacje, później pomyślimy o znalezieniu aplikacji, a potem zgłosimy się znowu na przygotowanie do egzaminu końcowego.
Bardzo dziękujemy całemu zespołowi CEE za pomoc i współprace, a szczególnie Pani Dyrektor za wyjątkową życzliwość i trzymanie kciuków. Nasz sukces jest także Waszym sukcesem! Pozdrawiamy i życzymy udanych wakacji!

Barbara H., Magdalena P., Jarosław P.

Dzień dobry,
szczególnie dobry dla mnie po wynikach egzaminu; egzamin zdany dzięki CEE.
Dziękuję za dobrze zorganizowany kurs.
Proszę pamiętać o mnie przy organizacji następnych kursów ostatniej sesji.

Andrzej K.

Dzień dobry,
Chciałam jeszcze wyrazić swoje zadowolenie z zajęć przygotowujących do egzaminu dyplomowego.
Cieszę się, że zdecydowałam się, bo otrzymałam cenne wskazówki jak się przygotować do egzaminu dyplomowego. Po szkoleniach u Państwa przekonałam się, że jesteście ostatnią i pewną deską ratunku dla wątpiących w swoje możliwości!
Pozdrawiam serdecznie.

Dorota S.

Witam.
Chciałam bardzo podziękować za pomoc w przygotowaniach do egzaminu z Rachunku Kosztów i Rachunkowości Zarządczej.
Do egzaminu przygotowywałam się rozwiązując zadania zamieszczone w Waszych materiałach.
I choć nie udało mi się wszystkiego przerobić, zdałam egzamin na 202 punkty.
Bez Was – nie udałoby mi się to.

Dorota Z.

Dzień dobry,
Chciałbym z wielką radością oznajmić, że…
zdałem wszystkie egzaminy!!!
Rachunkowość II w nowej sesji(…) , a potem tak jak planowałem egzamin 9 i 10 oba za pierwszym razem.
Dziękuję za przygotowanie, bez kursu nie da się wiele zrobić. Z poważaniem.

Piotr G.

Chciałam podziękować za kursy i przygotowanie, no i pochwalić się.
Zdałam rachunkowość finansową, dostałam 233 punkty. Bardzo się cieszę. Jeszcze żaden
inny egzamin tak mnie nie zmęczył jak ten, ale efekt jest. Pozdrawiam,

Jola S.

Szanowni Państwo,
Dziękuję bardzo za wszystko. Jestem naprawdę pod wrażeniem Państwa obsługi klientów.
Pozdrawiam

Grzegorz P.

Witam,
Mam już za sobą cały proces  egzaminów KIBR i z tego się najbardziej
cieszę. Oczywiście i satysfakcja jest duża.
U was się uczyłem i zawsze będę polecał CEE i sam również korzystał ze szkoleń i kursów.
Pozdrawiam,

Dariusz M.

Taka już jest ludzka przypadłość, że gdy dzieje się źle, to wszyscy lamentują, a gdy jest dobrze, to nikt nic nie powie.
Oczywiście zmierzam do szkoleń prowadzonych przez CEE. Są profesjonalne, w pełnym znaczeniu tego słowa. Prowadzący wiedzą, do czego nas przygotowują i wiedzą, jak to zrobić.
Szkolenia przeszły moje oczekiwania.

Janusz G.

Dzień dobry
Wybrałam zajęcia on line ze względu na spora odległość i koszty z tym związane bo jestem z . woj podkarpackiego. Podeszłam do tych zajęć z pewną dozą niepewności bo wiadomo jak jest … Powiem tak jestem mega zadowolona pomimo ze czasami zacinał się obraz ale to sporadycznie naprawdę. Widoczność super , kontakt był cały czas i z prowadzącym i z grupa zreszta było to widać 🙂  oby tak dalej 😉

Pozdrawiam serdecznie

Byłam słuchaczem modułu II przedmiot Finanse dla Kandydatów na Biegłego Rewidenta.
Egzamin zdałam. Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie i życzę powodzenia.
Absolutnie jestem przekonana, że organizujecie najefektywniejsze szkolenia w tym zakresie, o czym będę informowała wszystkich zainteresowanych.
Z poważaniem,

Beata K.

Dzień  dobry Pani Dyrektor
Uprzejmie dziękuję Pani za pomoc  w  rozwiązaniu zadań.  Podziękowania składam  także naszemu Wykładowcy. W zadaniu pierwszym dokładnie takie wyliczenie podałam  na egzaminie.
Serdecznie pozdrawiam.

Bożenna N.

Dzień dobry
Wasza firma sama się poleca…. Na egzaminie z racji tego, że udało mi się całkiem nieźle poradzić z trudnym (tak przynajmniej większość uważa) tematem (łączenie spółek), operowałam df. i konkretnymi art. z uor i wyszłam bardzo szybko. Pytały mnie osoby skąd wiedziałam, że to jest dobry sposób na komisję. I wtedy powiedziałam o kursach w CEE. Była rozmowa w grupie kilku osób dotycząca przygotowywania kandydatów na poszczególne egzaminy. Właściwie każdy wiedział, że CEE (różne kojarzyli nazwy, ale na pewno Ekspert) bardzo dobrze przygotowuje i po “Ekspercie wszyscy zdają”, ale koszty, odległość, nieobecność w domu itp. – to są problemy.
Pozdrawiam serdecznie życząc dalszych sukcesów

Beata K.

Szanowni Państwo,
Pragnę Wam serdecznie podziękować, za to co dotychczas od Was otrzymałam, a były to cudowne, na bardzo wysokim poziomie szkolenia, matczyna opieka, pomoc w trudnych chwilach.
Dzięki Wam powiodło mi się na niwie zawodowej. Po likwidacji mojego zakładu pracy zdobyłam pracę w dobrej firmie z ogromnymi wyzwaniami.
Jeszcze raz pozdrowienia

Barbara Sz.

Bardzo serdecznie dziękuję za natychmiastową pomoc.
Bardzo dziękuję za cudowny skan.
Jestem pełna wdzięczności, podziwu, szacunku dla Państwa profesjonalizmu i poczucia odpowiedzialności.

uczestnik a

Witam
Pierwszy raz uczestniczyłam w zajęciach on line i jestem bardzo zadowolona.
Bardzo sprawnie zorganizowane, możliwość zadawania pytań i uzyskiwanie na bieżąco odpowiedzi bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Powód wyboru takiej formy zajęć: odległość ( a tym samym nieobecność w domu przez 3 dni), koszty związane z noclegami i przejazdem oraz konieczność wzięcia na piątek urlopu 🙂

uczestnik b

Korzystając z okazji dziękuję Państwu za profesjonalny kurs przygotowujący do egzaminów na biegłych rewidentów. Na pewno dalej będę korzystała z kursu prowadzonego przez Centrum Edukacji Ekspert.
Pozdrawiam serdecznie,

Anna T.

Dzień dobry,
Chciałabym serdecznie podziękować Państwu i przekazać tę radosną wiadomość, którą dziś otrzymałam, że uznano mi egzamin z ekonomii i zarządzania. Dziękuję za pomoc, jestem szczęśliwa. Pozdrawiam

Anna F.

Chciałam podziękować za bardzo miłą atmosferę na kursie, bardzo sympatyczną i  bardzo pracowitą obsługę kursu.
Przede wszystkim za bardzo dobrze przygotowane materiały. Jestem pod ogromnym wrażeniem, wykłady dały mi naprawdę dużo wiedzy.

Anna K.

Chciałam serdecznie podziękować za kursy, które Państwo przygotowujecie. Są niezwykle przydatne i cenne w zdobyciu wiedzy oraz w sposób obrazowy pokazują w dużej mierze tok myślenia układających pytania i zadania.

Anna S.

Udało mi się zdać z dużym zapasem punktów. Dziękuję bardzo za profesjonalne przeprowadzenie szkoleń.
Bardzo proszę o wpisanie mnie na listę na kolejne szkolenia tj. na IV semestr.

Andrzej N.

Pani Elu kochana,
Wielce Pani dziękuję, na styk, ale zdałem.
Jejku, już chciałem to rzucić a teraz chyba trzeba będzie ciagnać to dalej.
Ściskam Panią bardzo mocno.
Bede w kontakcie.

Tomasz K.

Zajęcia online są tak dobrej jakości, iż składam wniosek o przeprowadzanie wszystkich zajęć również w tej samej formie. Dla osób pracujących, taki sposób szkolenie jest praktycznie jedyną, realną formą doszkalania.

Z góry dziękuję i przesyłam pozdrowienia M J

Śpieszę “pochwalić się” tym, że dzięki Wam zdałam egzamin z Prawa
Dziś poznałam wynik-otrzymałam 184 punkty.
I nie jestem zawiedziona, że coś tam się nie powtórzyło, bo nauczyliście mnie prawidłowego toku myślenia-niezbędnego by zdać ten egzamin.
Wspaniale przygotowujecie do egzaminów, super prowadzący-eksperci
w swych dziedzinach.
Dziękuję bardzo i pozdrawiam

Barbara Ż

Brałem udział w przygotowaniach do egzaminu (ekonomia i zarządzanie) i jestem po wynikach zdałem na 71.5%. (…)
Dziękuję bardzo za prace i Państwa wkład w szkolenie.
Na pewno polecę Państwa znajomym, którzy chcą zdawać egzaminy na biegłego.
Dziękuję i pozdrawiam

Maciej W.

chciałam poinformować, iż jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych przez Państwa zajęć on line.
Jakość obrazu i głosu bardzo dobra. Nie miałam żadnych zakłóceń w trakcie trwania szkolenia. Zdecydowałam się na taką formę szkolenia z uwagi na fakt, iż od razu po zajęciach jestem z moją rodzinką.

 

Ewa z Gdańska

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie w prowadzeniu tego kursu na biegłego – powiem szczerze, że znając wiele firm szkoleniowych (również sama wykładałam) to pierwszy raz spotykam się z takim zaangażowaniem ze strony organizatora – gratuluję i zawsze będę polecać – a wiem że już co najmniej 5 osób uczęszcza na kursy.

Agnieszka G.

Dziękuję ;)) Decyzją Komisji zaliczyli mi egzamin, bo zabrakło mi 2 punktów z pierwszej części tzn. z Rynku finansowego, ale z pozostałych części uzyskałam 90%.
Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak dobrego wyniku ;))
Dziękuję za wspaniałe przygotowanie. (…)

Ola D.

Chciałabym gorąco podziękować za bardzo szczegółowe i dokładne przygotowanie mnie do egzaminu z ekonomii.
Materiały i całe szkolenie bardzo  pomogły mi na egzaminie. (…)

Asia M.

chciałabym bardzo podziękować za doskonale przygotowane kursy z ekonomii dzięki którym zdałam ekonomię za pierwszym razem.

K.O.

Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc w sprawie odwołania z ekonomii i zarządzania.
Dziś dzwoniłam i podano mi, że uznali moje odwołanie i zaliczyli mi egzamin.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję, za pokierowanie w tej trudnej dla mnie chwili.

Beata K

Cieszę się  z możliwości uczestniczenia w zajęciach on-line. Swoją przygodę z egzaminami na biegłego rozpoczęłam trzy lata temu.
Wydaje mi się, że był to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza dla osób z poza Warszawy. Największym atutem tego rozwiązania jest oszczędność czasu,
którego w dzisiejszych czasach każdemu brakuje, jak również:

  • mam możliwość pójścia do pracy w roboczy piątek – zaoszczędzony urlop wypoczynkowy, który faktycznie mogę przeznaczyć na wypoczynek a nie naukę,
  • nie muszę jechać w daleką podróż, czy to busem czy autem – zaoszczędzone pieniążki na paliwo, noclegi,
  • nie jestem zmęczona po podróży,
  • w przerwach mogę zjeść obiad, poodkurzać dom, nakarmić dziecko,
  • przed i po zajęciach jestem już do dyspozycji mojej rodziny – nie tęsknią za mną przez trzy dni,
  • uczę się we własnym domu w gabinecie, łóżku, kuchni – jak komu wygodnie.

Gratuluję Państwu  pomysłu, świadczy to, że Państwa firma jest otwarta na nowe technologie, nowoczesna, nie boi się wyzwań i konkurencji.

 

Karolina z Rybnika

Chciałam się z Państwem podzielić tym, iż udało mi się zaliczyć ekonomię. Bez wątpienia pomogło mi w tym uczestnictwo w Państwa kursach. Ponieważ na ten czas mam zaliczoną i rachunkowość i ekonomię chciałam się zapisać na kolejny II semestr.

K.A.

Z wielką radością chciałabym poinformować, że egzamin z Teorii i zasad rachunkowości zaliczyłam.
Pragnę Państwu bardzo serdecznie podziękować za możliwość uczestnictwa na ostatnich zajęciach i na egzaminie symulacyjnym, który był dla mnie bardzo pomocny.

Aneta K.

 

– brak z mojej strony jakichkolwiek zastrzeżeń co do formy on line ,
– zajęcia przeprowadzone sprawnie i bez żadnych problemów technicznych, ( tablica multimedialna w tym przypadku sprawdza się lepiej niż na sali, ponieważ lepiej na niej widać niż na zwykłej tablicy np. z ostatniego rzędu na sali wykładowej),
– pełna informacja dot. sposobu logowania oraz sprawdzenia wydajności posiadanego łącza internetowego( dot. próbnego logowania przed dzień wykładu) ,
– dobra organizacja co do możliwości zadawania pytań w formie on line, w czasie rzeczywistym oraz powtarzania pytań przez wykładowcę pojawiających się z sali. ( żadne pytanie nie pozostało bez udzielonej odpowiedzi ) ,
– jak dla mnie jedyny MAŁY “minus” to brak pysznej kawy i dobrych kanapek serwowanych na miejscu z Państwa strony :)), oraz brak możliwości dyskusji podczas przerwy z innymi uczestnikami kursu o aspektach poglądowych związanych z egzaminem/egzaminami (ale coś za coś…..) :)) .

Jako iż jestem z poza Warszawy, wybór przeze mnie formy on-line, spowodowany był między innymi, ograniczeniem kosztów związanych z dojazdami oraz noclegami. Na drugim miejscu wymienił bym oszczędność czasu. Gdyż w piątek (w moim przypadku) muszę zagospodarować praktycznie cały dzień na dojazd i ulokowanie się w hotelu itp. Wiąże się to oczywiści z koniecznością nieobecności w jednostce pracy (….)
p.s.

Na marginesie dodam iż sceptycznie byłem nastawiony do tej formy wykładu…. Ale teraz jestem jak najbardziej za.

Z wyrazami szacunku,

M D

Chciałabym podziękować Państwu za organizację szkolenia, które było świetnie zorganizowane pod każdym względem. Proszę przekazać podziękowania jeszcze raz Panu Januszowi Budzyńskiemu – ekspertowi jakich mało. Przychodzenie na zajęcia, które prowadził Pan Janusz, było ogromną przyjemnością.

Agata M.

Centrum Edukacji Ekspert w sposób bardzo profesjonalny przygotowało mnie skutecznie do wszystkich egzaminów na Biegłego Rewidenta. Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu, życzliwości Pani Dyrektor i współpracujących z Centrum Edukacji Ekspert Wykładowcom – Specjalistom o najwyższych kompetencjach, na kursach zdobyłam bardzo przydatną wiedzę, którą wykorzystałam nie tylko na egzaminach, ale także wykorzystuję w pracy zawodowej. Bardzo cenię Centrum Edukacji Ekspert i polecam wszystkim, którzy pragną zdobyć uprawnienia Biegłego Rewidenta.

Dorota K.

50000+
godzin zajęć
18000+
wystawionych zaświadczeń
20 lat
doświadczenia

Copyright © 2019 Centrum Edukacji Ekspert CEE. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kursy księgowości, Szkolenia podatkowe

realizacja: estinet.pl