Informacje o szkoleniu: Bezpłatne zajęcia pilotażowe (tylko on-line) z " Rachunku Kosztów i Rachunkowości Zarządczej " - zapytaj o nagranie

Liczba godzin: 1 godzina zegarowa

Termin zajęć: 26.06.2019r.

Godziny szkolenia  18.30- 19.30, przez Internet na żywo

Celem zajęć jest wprowadzenie do najważniejszych zagadnień do egzaminu  na biegłego rewidenta "Rachunek Kosztów i Rachunkowość Zarządcza".
Pokażemy Państwu na czym będziemy skupiać się w czasie regularnego kursu. Zobaczą też Państwo jak wyglądają zajęcia on-line. W czasie spotkania rozwiązane zostaną przykładowe zagadnienia z tego egzaminu.

Wykładowca: dr Marek Nowak zajmuje się szkoleniami i doradztwem w zakresie finansów przedsiębiorstw (m. in. analiza sprawozdań finansowych, analiza kondycji finansowej przedsiębiorstwa, ocena wiarygodności kontrahenta, ocena projektów inwestycyjnych, koszt kapitału, zarządzanie kapitałem obrotowym, wycena przedsiębiorstw, biznes plan, papiery komercyjne, szkolenia dla kandydatów na doradców inwestycyjnych.

Formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do 25.06.2018 do  godz. 12.00 przez stronę internetową CEE .

W dniu zajęć wyślemy Państwu hasła dostępu oraz materiały autorskie.

Centrum Edukacji Ekspert jest liderem na rynku szkoleniowym przygotowującym do 10 egzaminów dla kandydatów na biegłych rewidentów oraz do egzaminu dyplomowego. Działamy na rynku szkoleniowym od 20 lat. Organizujemy kursy na biegłych rewiedentów również dla największych firm audytorskich w Polsce.

Osoby które nie podeszły do egzaminu mogą, w następnym roku, powtórzyć każdy kurs z 50% rabatem.