W najlbiższym czasie

Zapisz się na kurs

Oferta

Szkolenia i kursy

Jesteśmy liderem na rynku prowadzącym kursy na biegłego rewidenta. Wszystkie nasze kursy i szkolenia TRANSMITUJEMY ONLINE. Z sukcesem prowadzimy certyfikowane kursy księgowości, kursy na doradcę podatkowego oraz szkolenia podatkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kurs dla kandydatów na biegłych rewidentów

Kurs dla kandydatów na biegłych rewidentów

Jeśli zdajesz egzaminy w PIBR zapisz się na kurs przygotowujący do wszystkich 10 egzaminów na biegłego rewidenta organizowanych przez CEE . Do wyboru są kursy online lub stacjonarne. Kurs na biegłego rewidenta może być dofinansowany przez BUR lub KFS.
szczegóły
Certyfikowane kursy zawodowe

Certyfikowane kursy zawodowe

Jeśli chcesz zdać egzamin na doradcę podatkowego - zapisz się na kurs! Prowadzimy również certyfikowane kursy księgowości: kurs podstawy księgowości, kurs na samodzielnego księgowego, kurs na głównego księgowego, kurs na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz kurs kadry i płace.
szczegóły
Szkolenia księgowość, podatki, prawo pracy, finanse

Szkolenia księgowość, podatki, prawo pracy, finanse

Jeśli interesują Cię takie zagadnienia jak: szkolenia z księgowości, szkolenia podatkowe: szkolenia VAT, podatek u źródła, szkolenia z podatku PIT, CIT, szkolenia kadry i płace, szkolenia finanse, zapisz się na szkolenia online lub stacjonarnie Warszawa.
szczegóły
Szkolenia obligatoryjne dla biegłych rewidentów i firm audytorskich

Szkolenia obligatoryjne dla biegłych rewidentów i firm audytorskich

Szkolenia obligatoryjne dla biegłych rewidentów 2023 w formie transmisji online (e-learning na żywo). Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności. Sprawdź propozycje szkoleń wewnętrznych dla firm audytorskich.
szczegóły
Szkolenia dla jednostek budżetowych

Szkolenia dla jednostek budżetowych

Realizujemy szkolenia z rachunkowości budżetowej: m.in. sprawozdawczość budżetowa, podatek VAT w księgowości budżetowej, środki trwałe, dochody i wydatki budżetowe, zamknięcie roku a także finanse publiczne.
szczegóły
Szkolenia na zamówienie

Szkolenia na zamówienie

Realizujemy szkolenia na indywidualne zlecenie firm. Zaletą takich szkoleń jest program dostosowany do specyfiki firmy oraz potrzeb i poziomu uczestników, co pozwala się skupić na konkretnych problemach danej organizacji.
szczegóły

Zobacz

Co nas wyróżnia

doświadczenie

20 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Gwarantujemy naukę na sprawdzonych programach w oparciu o fachową wiedzę wykładowców. Wyszkoliliśmy kilkuset biegłych rewidentów, dziesiątki samodzielnych i głównych księgowych.

kurs na biegłego rewidenta

74 edycje kursu na biegłego rewidenta

Nieprzerwanie od 20 lat szkolimy do egzaminów w PIBR. Zrealizowaliśmy ponad 70 edycji kursu dla biegłego rewidenta. Nasze kursy są dostosowane do wymagań określonych przez PIBR.

Zaufanie czołowych firm audytorskich

Zaufanie czołowych firm audytorskich

Od lat szkolimy pracowników czołowych firm audytorskich oraz wielu dużych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Zapoznaj się z listą naszych klientów.

Kursy online w czasie rzeczywistym

Kursy online w czasie rzeczywistym

Prowadzimy szkolenia w oparciu o najnowocześniejsze technologie umożliwiając naszym kursantom udział w szkoleniach w dowolnym miejscu na świecie.

Kursy online

Szkolenia online na żywo

Prowadzimy kursy online na żywo dlatego w naszych szkoleniach można uczestniczyć w każdym miejscu w Polsce i na świecie. Dzięki zastosowanej technologii można poczuć się tak, jak siedząc w sali wykładowej w pierwszym rzędzie, nie wychodząc z domu.

sprawdź
Kursy online

O nas

Centrum Edukacji Ekspert

Od 20 lat przekazujemy fachową wiedzę z księgowości podatków i finansów. Wyszkoliliśmy kilkuset biegłych rewidentów, dziesiątki samodzielnych i głównych księgowych oraz doradców podatkowych. Zaufały nam największe firmy w Polsce.

czytaj więcej
50000+
godzin zajęć
18000+
wystawionych zaświadczeń
20 lat
doświadczenia

Copyright © 2024 Centrum Edukacji Ekspert CEE. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kurs księgowości, Szkolenia podatkowe